Čerstvé aktuality

Krásný vánoční dárek: POUKAZ NA INDIVIDUÁLNÍ LEKCE JÍZDY NA KONI 27.11.17 - Nevíte jakým dárkem potěšit pod stromečkem své nejbližší? Nabízíme Vám DÁRKOVÝ POUKAZ NA INDIVIDUÁLNÍ LEKCE JÍZDY NA KONI - skvělý vánoční dárek. Objednávat můžete mailem na: info@panskalicha.cz Do objednávky prosím uveďte: jméno a příjmení obdarovaného, počet objednaných hodin a telefonní kontakt na Vás. Cena jedné individuální 60´ lekce - 450,- Kč V případě objednání pěti a více lekcí - 400,- Kč / 1 lekce Odběr osobně v recepci hotelu. Úhrada hotově na recepci proti vydání poukazu. V případě dotazů nás kontaktujte na: info@panskalicha.cz nebo tel.: 603 268 628
10.12. Mikulášská nadílka s ježděním na Panské líše 21.11.17 - MIKULÁŠ NA PANSKÉ LÍŠE Srdečně Vás zveme v sobotu 10. 12. 2017 na mikulášské ježdění. Začátek v 10.00 hodin. Program: jízda na koních a ponících, mikulášská nadílka, soutěže, výtvarné dílničky a jiné Teplé oblečení, jezdeckou nebo cyklistickou přilbu s sebou. Vstupné se nevybírá, pouze dobrovolné příspěvky na koníky Těší se na Vás Mikuláš, Anděl, Čert a koníci :)
7.10. Závody v parkurovém skákání 6.10.17 - Podzimní závody v parkurovém skákání V sobotu 7. října uspořádáme poslední závody sezony 2017 v parkurovém skákání od stupně ZZ hobby po S* Těšíme se na Vaši účast! Pro diváky vstup zdarma Začátek v 10.00 hodin Občerstvení zajišťuje firma Gastro Plavec

Jezdecký Areál

Jezdecký areál nabízí ustájení v prostorných boxech s kapacitou 50 koní.

Dobré podmínky k tréninku u nás najdou sportovní jezdci všech tří olympijských disciplín (drezúra, parkur, všestrannost), kteří mají k dispozici cvičné kolbiště s kvalitními povrchy. Nově též crossovou trať s rostoucím počtem military skoků.

Spokojeni u nás budou i jezdci bez sportovních ambicí. Tito jezdci mohou využívat nekonečné množství lesních cest v okolí areálu.

Výhodou pro klienty jezdeckého areálu, a to jak z řad majitelů koní tak zákazníků jezdecké školy, je určitě výhodná poloha na okraji Brna a dobrá dopravní dostupnost (10min autem z centra Brna, MHD bus č.57 - zastávka Panská lícha).

Naši partneři

 

BRNO

Jihomoravský kraj

Česká jezdecká federace

FEI

Zepiko

 

www.animalcake.cz

Bukefalos
www.bukefalos.cz
 Rádio Petrov
 
     
Kalenda jezdci.cz logo Espandr